Bayi Portalı | FUJIFILM Dış Ticaret A.Ş.

Hakkımızda

 Dünyanın en büyük fotoğrafçılık ve görüntüleme cihazlarının üreticisi olan Fujifilm, 01 Haziran 2012 itibariyle, Fujifilm Dış Ticaret A.Ş. adı altında Türkiye’deki faaliyetlerini direkt olarak yürütmeye başladı.


Global strateji olarak belirlenen; medikal sistemler, grafik sistemler, endüstriyel ürünler dijital kamera ve fotoğraf baskı ürünlerindeki hızlı büyümeyi Türkiye pazarına da uyarlayan Fujifilm, iddialı teknolojisiyle fark yaratmayı hedefliyor.

Fujifilm’in ulaştığı başarının arkasında; “müşterilerinin yaşam kalitesini artırmaya yönelik çözümler sağlamak”, “müşteriler, çalışanlar ve toplum için duyarlı olmak”, “açık, adil ve şeffaf yönetim yaklaşımı ile iş operasyonları yönetmek” ilkeleri yer almaktadır. Aynı bakış açısıyla Türkiye’deki sanayi ve teknolojik yapının gelişimine katkı sağlamayı amaçlayıp, ‘pazar ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin ve çözümlerin sunumunu’ aktif olarak desteklemektedir.

İddialı teknolojisiyle Türkiye pazarında fark yaratmayı hedefleyen Fujifilm, Medikal Sistemler ve Grafik Sistemler’deki çözümleriyle, hem insan sağlığına, hem de çevreye karşı büyük bir sorumluluk taşımaktadır. Bu amaçla, cirosunun önemli bir bölümünü AR-GE yatırımlarına aktarmaktadır.

Fujifilm Türkiye’deki dağıtım kanalları ve alanlarında uzman teknik kadrolarıyla iş ortaklarına en hızlı çözümleri sunmak amacıyla Türkiye’nin her noktasına hizmet götürmektedir. Hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Fujifilm tüm teknolojik birikimiyle, Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almayı hedeflemektedir.İletişim Bilgileri

FUJIFILM Dış Ticaret A.Ş.

Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No:9 Bağcılar 34218 / İSTANBUL
b2b-bilgi@fujifilm.com.tr
0212 709 92 00
0212 698 99 70
Neredeyiz